NASZ ZESPÓŁ


Lek. wet. Marzena Stanisławska

Specjalista Chorób Psów i Kotów, współwłaścicielka Mokrego Noska, kierownik gabinetu weterynaryjnego.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2005 roku. W listopadzie 2012 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Odbywała staż w gabinecie weterynaryjnym na ul. Sobieskiego w Warszawie, następnie pracowała w gabinecie w podwarszawskich Mościskach. Niczym niepohamowany pęd do samodoskonalenia zaspokaja biorąc udział w sympozjach, kursach i warsztatach. Prywatnie właścicielka czterech kotów.

Kamila Komar

Współwłaścicielka gabinetu weterynaryjnego Mokry Nosek, asystentka lekarza weterynarii, menadżerka.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i studentka SGGW w Warszawie. Swoje doświadczenia z weterynarią rozpoczęła w 2011 roku w jednym z podwarszawskich gabinetów weterynaryjnych. W Mokrym Nosku opiekuje się zwierzętami przebywającymi w szpitalu i asystuje lekarzowi przy zabiegach ambulatoryjnych. Odpowiada za wizerunek gabinetu w Internecie oraz kontakty z kontrahentami. Swoje zawodowe zainteresowania rozwija na szkoleniach i kursach. Prywatnie właścicielka trzech kotów oraz – znanej naszym pacjentom i ich opiekunom – suczki Szelki.

Lek. wet. Daniel Wołowski

chirurgia miękka

Zdobywał doświadczenie zawodowe w ciągu kilkuletniej pracy w jednej z pierwszych całodobowych warszawskich lecznic weterynaryjnych przy ul. Książęcej na stanowisku lekarza - internisty, a także w innych lecznicach warszawskich, zlokalizowanych przede wszystkim na terenie Mokotowa. Na przestrzeni ostatnich lat pogłębiał swoją wiedzę z zakresu weterynarii uczestnicząc w licznych kursach podyplomowych.

Lek. wet. Tomasz Kępiński

chirurgia miękka i twarda

W 2010 ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskiej SGGW. Od początku swojej przygody z weterynarią interesowała go chirurgia i ortopedia. Swoją wiedzę poszerza na licznych konferencjach i sympozjach dotyczących wyżej wymienionych zagadnień. Prywatnie jego wielką pasją jest historia.

Lek. wet. Jacek Wośko

echo serca, usg

 

Lek. wet. Joanna Poręba

interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2005 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała juz od pierwszych lat studiów. W naszym gabinecie weterynaryjnym zajmuje się interną. Prywatnie wielbicielka aktywnego spędzania czasu wolnego.

Lek. wet. Kaja Zawisza

 interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywała zarówno w całodobowej klinice, krakowskim schronisku, jak i w małych gabinetach. Podczas studiów pracowała w kole naukowym. Oprócz psów i kotów chętnie leczy małe gryzonie i ptaki. Stale rozwija swoje umiejętności na licznych konferencjach i szkoleniach. W leczenie Państwa zwierząt wkłada całą swoją wiedzę i serce, nawet wówczas, gdy pacjent gryzie, drapie i ucieka.

Adam Wróbel

 rehabilitacja

Absolwent Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Członek VEPRA – Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association. W Mokrym Nosku zajmuje się rehabilitacją zwierząt. Prywatnie właściciel owczarka niemieckiego i miłośnik żeglarstwa.

Urszula Korolczuk

technik weterynarii

Dyplomowany technik weterynarii, oddana i wnikliwa opiekunka zwierząt. Pierwszy chrzest bojowy odbyła jako Opiekun Zwierząt w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu", pracując na oddziale szpitalnym i pierwszym w Polsce oddziale geriatrycznym. Łączy pracę w Mokrym Nosku z obowiązkami w jednej z podwarszawskich całodobowych lecznic. Gorąca zwolenniczka adopcji bezdomnych zwierząt. Prywatnie właścicielka suczki ze schroniska po tzw. "przejściach" o imieniu Plomba.